(096)7797070
EN
R A C H E L

Ламінування вій

Процедура ламінування натуральних вій сьогодні знаходиться на піку своєї популярності. Адже це ж мрія кожної жінки — мати приголомшливий вигляд, не використовуючи при цьому безліч косметики. Саме цю місію і несе процедура ламінування вій. Ламінування натуральних вій є альтернативою нарощуванню, але при цьому, техніка виконання процедури досить проста, а тривалість становить не більше 60 хвилин. […]

Ламінування вій

Процедура ламінування натуральних вій сьогодні знаходиться на піку своєї популярності. Адже це ж мрія кожної жінки — мати приголомшливий вигляд, не використовуючи при цьому безліч косметики. Саме цю місію і несе процедура ламінування вій.

Ламінування натуральних вій є альтернативою нарощуванню, але при цьому, техніка виконання процедури досить проста, а тривалість становить не більше 60 хвилин.
Основне завдання ламінування — це наповнення натуральних вій зсередини. У послугу входить фарбування вій. Таким чином вії стають міцнішими, істотно щільніше, набувають насичений колір і натуральний блиск від коренів і до самих кінчиків. За рахунок ліфтінгу в прикореневій зоні, вії візуально подовжуються, погляд стає більш відкритим і виразним.

У підсумку ви отримуєте — наповнення, потовщення, фарбування і блиск, гарний завиток (від плавного до екстремального, в залежності від бажаного результату) вій. Результат помітний вже після першої процедури, вії ущільнюються на 30%, і з кожною наступною процедурою обсяг збільшується на 10%.

На фото: робота майстрині Наталі.

Внимание! Подъезд к салону через внутренний двор со стороны ул. Михайловской, а не Трехсвятительской.

Карта, як доїхати до салону краси Rachel
Киев, Михайловская 24В
+380 96 779 7070 +380 44 279 8222