EN
+38 096 779 70 70
R A C H E L

Lebel: знижка -40% на перше відвідування!

10.12.2018

Автор: rachel

Lebel представляє повний спектр препаратів для догляду за волоссям та шкірою голови, унікальні шампуні і маски, хімічні і фізичні барвники, СПА-програми по відновленню волосся.

Lebel: знижка -40% на перше відвідування!

Перестаньте мріяти про ідеальне волосся.
Давайте втілювати ваші мрії разом!

З найдавніших часів існує культ здорового волосся. Довгі, блискучі, що випромінюють здоров’я волосся — ознака приналежності до вищого стану. Вироблена в країні Висхідного сонця косметика завжди цінувалася на «вагу золота». Ще 30 років тому японська імператорська сім’я визнала найкращою для себе косметику Lebel і до наших часів не зраджує своїм переконанням.

LEBEL Японія

Унікальність косметики полягає в інноваційних технологіях її створення. Формули і склади препаратів запатентовані і гарантують ефективну тривалу дію, що підтверджується проведеними дослідженнями.

Lebel представляє повний спектр препаратів для догляду за волоссям та шкірою голови, унікальні шампуні і маски, хімічні і фізичні барвники, СПА-програми по лікуванню. Lebel допомагає кожному розкрити природну красу волосся. Ми впевнені, що краса існує в кожному з нас. Це і відчуття здорового волосся, і індивідуальна привабливість кожного. Це краса, яка може бути підкреслена руками нашого фахівця професіонала. Головне бажання салону Rachel — осяяти кожного, хто прагне краси.

А від так — приємний сюрприз грудня!

-40% на перше відвідування !

Відчуй себе в родині імператора!

Контакты

Карта, як доїхати до салону краси Rachel