(096)7797070
EN
R A C H E L

Lebel: знижка на перше відвідання! Салон краси Київ

Lebel представляє повний спектр препаратів для догляду за волоссям та шкірою голови, унікальні шампуні і маски, хімічні і фізичні барвники, СПА-програми по відновленню волосся.

Lebel: знижка на перше відвідання! Салон краси Київ

У нас в салоні ви можете скористатися процедурами по догляду, а також придбати продукцію по догляду за волоссям .

Перестаньте мріяти про ідеальне волосся.
Давайте втілювати ваші мрії разом!

З найдавніших часів існує культ здорового волосся. Довгі, блискучі, що випромінюють здоров’я волосся — ознака приналежності до вищого стану. Вироблена в країні Висхідного сонця косметика завжди цінувалася на вагу золота. Ще 30 років тому японська імператорська сім’я визнала найкращою для себе косметику Lebel і до наших часів не зраджує своїм переконанням.

LEBEL (Лейбл) Японія

Унікальність косметики полягає в інноваційних технологіях її створення. Формули і склади препаратів запатентовані і гарантують ефективну тривалу дію, що підтверджується проведеними дослідженнями.

Lebel представляє повний спектр препаратів для догляду за волоссям та шкірою голови, унікальні шампуні і маски, хімічні і фізичні барвники, СПА-програми по лікуванню. Lebel допомагає кожному розкрити природну красу волосся. Ми впевнені, що краса існує в кожному з нас. Це і відчуття здорового волосся і індивідуальна привабливість кожного. Це краса, яка може бути підкреслена руками нашого фахівця професіонала. Головне бажання салону Rachel — допомогти кожному, хто прагне краси і досконалості.

лейбл lebel Київ

А від так — приємний сюрприз!

Знижка на перше відвідання!

Відчуй себе в родині Імператора!

Запишись на знайомство і ми підберемо програму під твоє волосся. Ціни в залежності від довжини, персональних уподобань, стану волосся та шкіри. Діагностика — безкоштовно.

 

Карта, як доїхати до салону краси Rachel